O NAS

My Modern Home to polska marka meblowa. Oferujemy meble do wnętrz (domy i mieszkania) oraz przestrzeni publicznych – hotele, restauracje, biura. Wierzymy, że każde wnętrze zasługuje na piękno, dlatego je tworzymy.

KOLEKCJE MY MODERN HOME

W aktualnej ofercie posiadamy 10 kolekcji, które stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o nowoczesnych wnętrzach. To meble przeznaczone do salonu i przedpokoju. Nawiązują one do stylu skandynawskiego, są minimalistyczne i funkcjonalne. Ofertę wnętrzarską (8 kolekcji mebli) uzupełnia kolekcja outdoorowa My Modern Garden. Naszą najnowszą kolekcją są szykowne rzeźby dekoracyjne, które wspaniale wzbogacają wnętrza.

JAKOŚĆ PREMIUM

 Kolekcje mebli My Modern Home są przeznaczone dla klientów premium. Do produkcji używamy wysokiej jakości materiałów, takich jak lite drewno, marmur, szkło hartowane, czy stal najlepszego gatunku. Choć zlecenia kontraktowe wykonujemy również z innych materiałów, nadal niezmienne dla nas pozostają wypracowane standardy produkcyjne i kontroli jakości. Zarówno projektowanie mebli, jak i wykonanie muszą być perfekcyjne. Naszym motto jest „jeśli chodzi o jakość, nie uznajemy żadnych kompromisów”. Dzięki takiemu podejściu zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

made in EU

Jesteśmy polskim producentem i eksporterem mebli. Meble wykonujemy w naszej własnej fabryce, która jest zlokalizowana w Runowie, w Polsce (made in EU). W pracy łączymy nowoczesne techniki produkcji z doświadczeniem wynikającym z tradycyjnych umiejętności rzemieślniczych. Wykonując meble My Modern Home dbamy o poszanowanie praw człowieka. Działamy w oparciu o europejskie standardy oraz wartości. Meble My Modern Home dostępne są w sprzedaży przede wszystkim na rynkach Unii Europejskiej, jednakże znajdują one odbiorców aż na 4 kontynentach.

FABRYKA Z SHOWROOMEM

Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Runowo (gm. Kórnik), w Wielkopolsce. Jeśli zamierzasz rozpocząć z nami współpracę lub sprawdzić jakość naszych mebli, umów się na wizytę w naszym firmowym showroomie (obok fabryki). Serdecznie zapraszamy!

PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY MEBLE

W My Modern Home zespół projektantów mebli każdego dnia pracuje nad rozwojem i doskonaleniem naszych kolekcji. Ponadto współpracujemy z architektami i projektantami przy realizacji zewnętrznych projektów. Dużym atutem My Modern Home jest własna produkcja. Dzięki temu nasi projektanci codziennie weryfikują swoje pomysły, które powstają przy biurku, z technicznym wykonaniem mebli w naszej fabryce. To doświadczenie przekłada się na wiedzę, która umożliwia optymalizację projektów i jest dużym atutem przy wdrażaniu i wykonaniu projektów dla naszych klientów.

TACY JESTEŚMY…

[1] Na każdym etapie powstawania produktu nasz zespół działa profesjonalnie. Decydując się na współpracę z My Modern Home nasi klienci mają prawo oczekiwać od nas wspaniałych rezultatów naszej pracy.

[2]  Środowisko jest dla nas ważne. W procesie produkcji stosujemy atestowane i certyfikowane materiały. Ograniczamy odpady produkcyjne do minimum, które następnie oddajemy do recyklingu. Nasza fabryka mebli korzysta z odnawialnych źródeł energii. Posiadamy też własną, ekologiczną wytwórnię opakowań tekturowych przeznaczoną do pakowania mebli My Modern Home.

[3] Dążymy do sprawnego przepływu informacji. Z naszymi klientami na bieżąco dzielimy się informacjami dotyczącymi postępów w produkcji i realizacji.

[4] Komunikacja to nasza mocna strona. Rozmowy z klientami My Modern Home prowadzimy w pięciu językach. Nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji.

[5] Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji. Przez ten okres wypracowaliśmy wewnętrzne standardy pracy, które umożliwiają nam tworzenie i wykonywanie produktów My Modern Home.

ROBIMY TO, CO LUBIMY!

Praca związana z tworzeniem mebli i rozwojem marki My Modern Home dostarcza nam dużo radości. Na codzień zajmujemy się więc tym, co lubimy i co potrafimy najlepiej.

NASZE MARKI

My Modern Home jest marką meblową polskiego producenta Komet Sp. z o.o.. Dwie pozostałe marki to: My Modern Garden, która dotyczy nowoczesnych mebli tarasowych oraz marka Komet, oferująca małą architekturę ogrodową i dekoracje.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

MY MODERN HOME