Hotel Barceló (Elektrownia Powiśle), Warszawa

Hotel Barceló (Elektrownia Powiśle), Warszawa

Wykonujemy meble kontraktowe.

Posiadamy doświadczenie w produkcji mebli kontraktowych przeznaczonych do hoteli, restauracji, biur i przestrzeni publicznej. Nasza kolekcja mebli SPACE zdobyła nagrodę Diament Meblarstwa 2023 w kategorii Strefa publiczna, meble klasa premium. SPACE to idealny zestaw przeznaczony do aranżacji przestrzeni biurowej, hotelowego lobby, eleganckiej poczekalni lub recepcji. W kolekcji znajdują się m.in. mała 2-osobowa sofa, fotel, komplet puf, stolik kawowy z ruchomymi blatami, stoliki kawowe i pomocnicze, lustra, wieszaki i kwietnik.

 

Działamy zespołowo.

Meble My Modern Home tworzymy z pełnym zaangażowaniem. Nasi stolarze, spawacze, szlifierzy, malarze, kamieniarze, szklarze, szwaczki, krawcowe i tapicerzy łączą pracę ręczną z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Wielu fachowców pracuje z nami od lat, choć nierzadko nowe osoby w Zespole pozwalają nam spojrzeć na wypracowane rozwiązania z odrobiną świeżości.

 

Posiadamy 30-letnie doświadczenie.

Zajmujemy się produkcją od 1992 roku. Wykonaliśmy już ok. 5 mln produktów. Tworzymy meble do wnętrz, meble outdoorowe, a także artykuły użytkowe i dekoracje. Współpracujemy z architektami i projektantami (hotel, restauracja, biuro, przestrzeń publiczna). Realizujemy projekty. Projektujemy, wdrażamy, wykonujemy. Jesteśmy solidnym partnerem wielu renomowanych Europejskich marek i eksporterem produktów do 30 krajów, na 4 kontynentach. Zachodnie standardy współpracy przyzwyczaiły nas do szczególnej dbałości o jakość oraz ustalony termin wykonania.

numa Novela, Berlin (numastays.com)

numa Novela, Berlin (numastays.com)

Optymalizujemy koszty projektów.

Nasz zespół projektowo-wdrożeniowy jest niezbędny na etapie adaptacji projektów i wdrożenia produkcji. Dlaczego? Ponieważ każdy projekt należy dostosować do maszyn i urządzeń, które mamy do dyspozycji w naszej fabryce. Nasza współpraca z projektantem w tym zakresie jest dla inwestora korzystna, ponieważ umożliwia zoptymalizowanie produktu, co ma przełożenie na zużycie materiałów, minimalizację odpadów, a tym samym również na wycenę. Choć nie zawsze istnieje pole do zmian, nasze doświadczenie produkcyjne jest wysoko oceniane przez partnerów.

Hotel Barceló (Elektrownia Powiśle), Warszawa

Hotel Barceló (Elektrownia Powiśle), Warszawa

Gwarantujemy jakość.

Naszym motto jest: „Jeśli chodzi o jakość, nie uznajemy żadnych kompromisów.” Kontrola jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego jest niezbędna, by spełnić oczekiwania naszych partnerów. Nasza polityka jakości obejmuje: jakość wykonania produktów i usług, jakość obsługi klientów, jakość współpracy z dostawcami oraz jakość pracy w przedsiębiorstwie. W zależności od priorytetów i założeń projektowych, partnerom My Modern Home oferujemy jakość standard lub jakość premium. Dotyczy to zarówno materiałów, jak i składowych procesu produkcji.

ApartPark Baltic Home, Świnoujście (projekt Kontrasty Studio)

ApartPark Baltic Home, Świnoujście (projekt Kontrasty Studio)

Potrafimy rozmawiać.

Rozmowy projektowe i produktowe prowadzimy w 4 językach. Z nami porozmawiasz po polsku, angielsku, niemiecku lub francusku. Rozpoczynając współpracę przypisujemy partnerowi dedykowanego opiekuna. Kompetentny opiekun prowadzi projekt oraz koordynuje i wspomaga proces jego realizacji. Dzięki temu wymiana informacji jest łatwa, a to korzystnie wpływa na sprawność podejmowania decyzji.

Restauracja (Elektrownia Powiśle), Warszawa

Restauracja (Elektrownia Powiśle), Warszawa

Mamy znakomitą lokalizację.

Nasza siedziba jest zlokalizowana w miejscowości Runowo (gm. Kórnik), w Wielkopolsce. W odległości zaledwie 4,5 km od nas znajduje się wjazd na autostradę A2 (trasa Warszawa-Berlin). Lokalizacja fabryki w zachodniej Polsce sprzyja eksportowi mebli nie tylko do krajów Unii Europejskiej. Polska jest obecnie wiodącym producentem i eksporterem mebli na świecie.

"Zielony dach" Hotelu Raphael, Paryż

“Zielony dach” Hotelu Raphael*****, Paryż

Jesteśmy EKO.

Staramy się prowadzić produkcję w sposób odpowiedzialny. Na etapie projektowania, wdrożenia, a także w samym już procesie produkcji zwracamy uwagę, by minimalizować zużycie surowców i materiałów. Energię potrzebną do pracy naszej fabryki w znacznym stopniu czerpiemy z odnawialnych źródeł. Ciepło generowane przez linię produkcyjną wykorzystujemy do ogrzewania hal produkcyjnych, a niemal 100% naszych odpadów produkcyjnych trafia do recyklingu. Ponadto, produkując meble, używamy materiałów wykończeniowych, które posiadają odpowiednie, ekologiczne certyfikaty.

Zielone Ogródki im. Z. Zakrzewskiego w Poznaniu (źródło: Google)

Zielone Ogródki im. Z. Zakrzewskiego w Poznaniu (źródło: Google)

Wybrane referencje

My Modern Home (Komet Sp. z o.o.) to partner godny zaufania, z którym od kilku lat współpracujemy. Pracownicy posiadają świetne umiejętności w zakresie produkcji wysokiej jakości metalowych i metalowo-drewnianych produktów. Nasz asortyment obejmuje m.in. blaty z litego drewna, jak również gotowe wyroby metalowe i drewniane. Podejście My Modern Home jest zawsze merytoryczne. To firma, która doskonale zna realia biznesowe oraz posiada doświadczenie w realizacji przepływu towarów. My Modern Home jest producentem, który posiada proaktywne i pragmatyczne podejście w procesie wdrażania produkcji.

Broste Copenhagen, Dania

My Modern Home (Komet Sp. z o.o.) to bardzo solidny partner handlowy, z którym współpracujemy od ponad 25 lat. Produkowane drewniane siedziska ławek, krzeseł, stołków są trwałe. Zamawiane produkty są zawsze wykonane według uzgodnionego projektu, a jakość powłoki farby przy elementach metalowych jest idealna. Nasz polski partner aktywnie wspiera nas w procesie decyzyjnym, często samemu wychodząc z propozycją nowych rozwiązań.

Kitchen Trend, Holandia

Posiadamy blisko 40-letnie doświadczenie w produkcji mebli, przede wszystkim drewnianych. Gorąco polecamy współpracę z Komet Sp. z o.o., który spełnia nasze wysokie wymagania jakościowe. Wykonanie stelaży i jakość malowania proszkowego są odpowiednie. Firma wykazuje dużą elastyczność w uzgadnianiu terminów realizacji, co również ma dla nas znaczenie.

MM Produkcja, Polska

Niezawodna obsługa i wysokiej jakości produkty. Cóż więcej można chcieć.

Warings Furniture, Wielka Brytania

Produkcja ławek w My Modern Home

Produkcja ławek w My Modern Home

Zapraszamy do współpracy.

info@mymodernhome.eu