My Modern Home współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi, które są odpowiedzialne za proces dostarczenia produktów z fabryki do Zamawiającego.

Istnieją dwa możliwe warianty zrealizowania dostawy przez zewnętrzne firmy transportowe:

  • podstawowa (B2B i B2C) – firma transportowa dostarcza produkty do Zamawiającego, bez usługi wniesienia mebli.
  • kompleksowa – firma kurierska realizuje usługę dostawy zamówienia do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego. Ta forma dostawy obejmuje usługę wniesienia mebli. Jeżeli chcesz skorzystać z tego typu usługi, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci ofertę uwzględniającą taką formę usługi.

My Modern Home współpracuje tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi przewoźnikami. Tym niemniej, niezależnie od wybranego wariantu dostawy uprzejmie prosimy o sprawdzenie zewnętrznych opakowań produktów przed odbiorem zamówienia od kuriera. W przypadku widocznych uszkodzeń opakowań, fakt ten należy bezwzględnie odnotować w obecności pracownika, który dostarczył Państwu zamówienie. Podpisany przez kuriera protokół stanowi podstawę do uznania reklamacji zrealizowanej dostawy. Prosimy zwrócić uwagę na to, że w przypadku braku jakichkolwiek dowodów dotyczących uszkodzenia, które powstało w trakcie transportu, My Modern Home będzie pozbawione możliwości reakcji względem przewoźnika.

Kiedy możesz spodziewać się dostawy zamówionych mebli?

Dla zamówień indywidualnych klientów dokonywanych przez nasz sklep internetowy określamy termin dostawy do klienta indywidualnie dla każdego produktu. Informację o terminie dostawy znajdziesz w opisie produktu. Termin realizacji zamówienia uzależniony jest od tego, czy posiadamy aktualnie dany produkt w magazynie, czy wykonujemy go na zamówienie.

Zamówienia do klientów biznesowych z naszych kolekcji standardowo realizujemy w terminie od 6 do 8 tygodni. Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie z informacją o planowanym terminie wysyłki produktów z naszego magazynu.